Samorząd Szkolny wraz z Szkolnym Klubem Wolontariatu ogłasza akcję „1000 książek dla Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim”.

Jest to wspaniała inicjatywa ordynatora oddziału pediatrycznego, który pragnie umilić swoim pacjentom czas spędzony w szpitalu poprzez wręczanie nowych książek. Książka jest skarbnicą wiedzy, pobudza wyobraźnię, daje szansę odpłynąć w marzeniach…. Przenieść się w inny wymiar…

Większość pacjentów Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim to niemowlęta i dzieci do 2 roku życia. Kolejne 25% dzieci to przedszkolaki i dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Pozostałe 25% to nastolatki.
Jeśli jesteście w posiadaniu książek używanych to również przyjmujemy i trafią one do kącika zabaw w szpitalu. Przyjmujemy również literaturę dla rodziców.

Ponadto można przynosić gry, puzzle i inne przybory.

Zbiórka w naszej szkole trwa do 28 listopada.

Pudło na przyniesione rzeczy jest w szatni.

Pomóżmy i MY ☺ nie bądźmy obojętni ☺

Elżbieta Kadłubaj- opiekun Samorządu Szkolnego